IMAGE وقتی هیچ کس درد راننده و مسافر را نمی فهمد...!
یکشنبه, 28 دی 1399
تجمع هفته گذشته تاکسی داران شهر آبسرد در مقابل ساختمان... ادامه مطلب ...
IMAGE تخریب ها به زان رسید/قلع و قمع ۱۳۸ فقره ساخت وساز غیرمجاز در اراضی کشاورزی روستای زان دماوند
پنج شنبه, 25 دی 1399
در راستای اجرای تبصره ۲ ماده ۱۰ قانون حفظ کاربری اراضی... ادامه مطلب ...
IMAGE چرا امنیت شهرستان دماوند تا این اندازه کاهش یافته؟
پنج شنبه, 25 دی 1399
دله دزدی های سارقان شب گرد کم بود و پای تروریست ها و... ادامه مطلب ...
IMAGE شروع دور تازه بارش ها/آخر هفته به ارتفاعات نروید
چهارشنبه, 24 دی 1399
بتدریج با نزدیک شدن به واپسین روزهای دی ماه شاهد تغییر... ادامه مطلب ...
IMAGE هرگونه افزایش خودسرانه نرخ کرایه تاکسی در تمام خطوط شهر آبسرد تخلف است
سه شنبه, 23 دی 1399
در پی گلایه تنی چند از شهروندان آبسردی از نحوه خدمات... ادامه مطلب ...
IMAGE پیش بینی میان مدت هواشناسی شهر آبسرد/زمستان 99
یکشنبه, 21 دی 1399
عاقبت گزارش نهایی پیش بینی هواشناسی شهر آبسرد با حدود... ادامه مطلب ...
IMAGE تکذیب کوه خواری در سد وادان از سوی بنیاد مسکن شهرستان دماوند
یکشنبه, 21 دی 1399
روز گذشته انتشار فیلمی کوتاه در شبکه های اجتماعی با... ادامه مطلب ...
IMAGE هشدار سقوط بهمن در هفته آخر دی ماه/صعود به زرین کوه از دامنه های بهمن گیر ممنوع
چهارشنبه, 17 دی 1399
آخرین خروجی مدل های هواشناسی بیانگر افزایش دمای هوا در... ادامه مطلب ...
IMAGE آغاز روند افزایش دما/آیا طلسم بارش ها باز می شود؟
چهارشنبه, 17 دی 1399
هر چند آخرین خروجی مدل های هواشناسی برای نیمه دوم... ادامه مطلب ...

دفتر خدمات امور مشترکین برق آبسرد هم جمع شد/آبسرد کمرنگ می شود

دفتر خدمات امور مشترکین برق آبسرد هم جمع شد/آبسرد کمرنگ می شود

اول شعبه آبسرد بانک تجارت جمع شد و حالا هم دفتر خدمات امور مشترکین اداره برق...!
ظاهراً آبسرد در حال پسرفت و کمرنگ شدن است و بزودی با همت مسئولان محترم دماوندی سایر ادارات آبسرد هم جمع می گردند تا آبسرد هم قربانی توسعه بی حد و حصر دماوند و گیلاوند گردد.
البته مدت ها بود که کسی در اداره برق آبسرد جوابگوی مردم نبود و کلیه مراجعین به سمت اداره برق دماوند هدایت می شدند ولی حداقل دلمان خوش بود که اداره برق آبسرد دفتری به نام خدمات امور مشترکین دارد و امیدی به آینده بهتر و توسعه بیشتر شهر آبسرد بود.
بر همین اساس و به گزارش کانال تلگرامی پایگاه خبری ستاک پرس، جواد خاکساری عضو شورای اسلامی شهر آبسرد در مصاحبه ای با این پایگاه خبری اظهار کرد: مدتی است که شهروندان برای دریافت خدمات مشترکین اداره برق می بایست به دماوند مراجعه کنند؛ با توجه به شرایط حساس فعلی باید با وسیله نقلیه عمومی رفت و آمد صورت پذیرد که حجم مراجعه را افزایش می دهد.

خاکساری در ادامه گفت : در عرصه خدمات رسانی مطلوب به شهروندان و ایجاد رضایتمندی عمومی کافی است که رضای خداوند را سرلوحه خود قرار دهیم، در این ایام که شیوع ویروس کرونا تمام جنبه های زندگی اجتماعی و اقتصادی مردم را تحت تاثیر خود قرار داده، کم توجهی و سهل انگاری در برخی ادارات می‌تواند تبعات غیر قابل جبرانی را به دنبال داشته باشد، لذا در این راستا وظیفه خود دانسته به چند مورد از اعتراضات مردمی در برخی ادارات اشاره کنم، شاید که باعث مرتفع گردیدن مشکل این عزیزان و یا مرهمی بر زخم ایشان گردد، از جمله این مشکلات، عدم دسترسی آسان شهروندان آبسردی به واحدهای خدمات رسان در اداره برق شهرستان دماوند است.
وی ادامه داد: شهر آبسرد با جمعیتی بالغ بر ۱۱ هزار نفر بجز افراد حاضر در حریم شهر و اتباع در ۱۶ کیلومتری شهر دماوند واقع شده که در شرایط کنونی ضرورت رعایت فاصله اجتماعی ایجاب می‌کند که از ترددهای غیرضروری شهروندان تا حد امکان جلوگیری به عمل آید، این در حالی است که مردم برای دریافت کمترین خدمات می بایست به اداره برق دماوند مراجعه نمایند.
عضو شورای شهر آبسرد گفت : امیدوارم مسئولین شهرستانی با تدبیر و برنامه‌ریزی مناسب شرایط بهره‌مندی خدمات مطلوبتری را در مرکز آبسرد مهیا سازند نه اینکه دنبال جمع آوری همین حداقل ها باشند.
این مقام مسئول در ادامه بیان ‌کرد : در خصوص نصب تیر برق و ارائه کنتور در برخی نقاط در محدوده خدماتی شهر موضوع بسیار پیچیده تر است، انتظار می‌رود در سایر بخش ها بیشتر مراعات حال مردم را داشته باشیم.
خاکساری در ادامه به نحوه خدمات دهی در حوزه گاز پرداخت و اشاره کرد : عدم تعامل با نهاد مردمی شورا و عدم توجه به نیازهای مردمی اخیرا شاهد موارد نارضایتی مشابه در حوزه گاز هستیم و شهروندان با مراجعه به شورا اذعان می نمایند زمانی که پاسخ استعلام را به اداره گاز می بریم میگویند که چرا کلمه محدوده ی خدماتی ذکر شده و یا چرا گفته شده ملک در حریم واقع شده بروید این کلمات را از جایی که پاسخ را آورده اید اصلاح کنند!! سوال؟؟ چرا پس استعلام کرده اید که ملک در کجا واقع شده است، حتی در محدوده خدماتی شهر با درخواست تعدادی از شهروندان بعد از گذشت حدود هشت ماه از تقاضا و طی نمودن روال اداری هنوز حتی از تشکیل پرونده دریافت اشتراک خودداری می کنند، آیا ارائه این چنین خدماتی در حوزه شهری شایسته مردم است، اگر هست که هیچ ، ولی اگر خدمات باید مطلوب‌تر باشد پس چرا کسی پاسخگو نیست.
وی در پایان خاطر نشان کرد : امیدوارم مسئولین گرانقدر با اندک توجه و پیگیری مناسب در رفع این‌گونه کاستی‌ها قدم برداشته و در ارائه خدمات مطلوب به شهروندان خدمت به خلق را شیوه خود قرار دهند.