IMAGE وقتی هیچ کس درد راننده و مسافر را نمی فهمد...!
یکشنبه, 28 دی 1399
تجمع هفته گذشته تاکسی داران شهر آبسرد در مقابل ساختمان... ادامه مطلب ...
IMAGE تخریب ها به زان رسید/قلع و قمع ۱۳۸ فقره ساخت وساز غیرمجاز در اراضی کشاورزی روستای زان دماوند
پنج شنبه, 25 دی 1399
در راستای اجرای تبصره ۲ ماده ۱۰ قانون حفظ کاربری اراضی... ادامه مطلب ...
IMAGE چرا امنیت شهرستان دماوند تا این اندازه کاهش یافته؟
پنج شنبه, 25 دی 1399
دله دزدی های سارقان شب گرد کم بود و پای تروریست ها و... ادامه مطلب ...
IMAGE شروع دور تازه بارش ها/آخر هفته به ارتفاعات نروید
چهارشنبه, 24 دی 1399
بتدریج با نزدیک شدن به واپسین روزهای دی ماه شاهد تغییر... ادامه مطلب ...
IMAGE هرگونه افزایش خودسرانه نرخ کرایه تاکسی در تمام خطوط شهر آبسرد تخلف است
سه شنبه, 23 دی 1399
در پی گلایه تنی چند از شهروندان آبسردی از نحوه خدمات... ادامه مطلب ...
IMAGE پیش بینی میان مدت هواشناسی شهر آبسرد/زمستان 99
یکشنبه, 21 دی 1399
عاقبت گزارش نهایی پیش بینی هواشناسی شهر آبسرد با حدود... ادامه مطلب ...
IMAGE تکذیب کوه خواری در سد وادان از سوی بنیاد مسکن شهرستان دماوند
یکشنبه, 21 دی 1399
روز گذشته انتشار فیلمی کوتاه در شبکه های اجتماعی با... ادامه مطلب ...
IMAGE هشدار سقوط بهمن در هفته آخر دی ماه/صعود به زرین کوه از دامنه های بهمن گیر ممنوع
چهارشنبه, 17 دی 1399
آخرین خروجی مدل های هواشناسی بیانگر افزایش دمای هوا در... ادامه مطلب ...
IMAGE آغاز روند افزایش دما/آیا طلسم بارش ها باز می شود؟
چهارشنبه, 17 دی 1399
هر چند آخرین خروجی مدل های هواشناسی برای نیمه دوم... ادامه مطلب ...

احمد رسولی نژاد با کفن و شعار آمد/ کفن برای دفاع از حقوق مردم می‌پوشیم

پیش از این و با توجه به سوابقی که از جناب آقای احمد رسول نژاد نماینده فعلی شهرستان های دماوند و فیروزکوه سراغ داشتیم ایشان را فردی عملگرا و به دور از شعار و هیاهو می دانستیم ولی ظاهراً ایشان در این دوره با کوله باری پر از شعار پا به عرصه خدمت گذاشته و هنوز نیامده رو در روی نمایندگان سایر قوا قد علم کرده است و با بیان اینکه برای هر وزیری که به این نتیجه برسیم، نمی‌خواهد به مردم خدمت کند، استیضاح و برکنارش می‌کنیم، گفت: برای دفاع از حقوق مردم کفن می‌پوشیم!

ایشان مراسم افتتاحیه دفتر ارتباطات مردمی خود در شهرهای دماوند و رودهن با اشاره به پیگیری مشکلات منطقه اظهار کرد: طی نشستی با رئیس سازمان برنامه و بودجه در دستور نوبخت به درخواست‌های ما آمده است که به تک تک پروژه‌ها توجه و تأمین اعتبار انجام شود.

وی با بیان اینکه روحیات ما با بقیه فرق می‌کند و تک تک دستورات تا لحظه آخر پیگیری می‌شود، گفت: وزیری نسبت به درخواست‌های مردم منطقه دستور بررسی بنویسد، آن را پاره می‌کنیم، چرا که باید اقدام فوری انجام شود.
البته ایشان توضیح ندادند که چگونه بدون بررسی امکان رفع مشکل وجود دارد و با پاره کردن دستور وزیر کدام یک از مشکلات مردم حل می گردد!

ایشان همچنین افزودند: در نشست با وزیر بهداشت، برای افزایش تخت‌های بیمارستانی، تأمین تجهیزات جدید و امکانات درمانی، تقویت پایگاه‌های اورژانس و ارتقای مراکز جامع سلامت دستور اقدام گرفته شد.

رسولی‌نژاد تصریح کرد: برخی می‌گویند که این اقدامات شوهای نمایشی است، راست می‌گویند، تاکنون چنین اقداماتی ندیده‌‌اند، ما چهار سال پر کاری در پیش داریم، برای خدمت به مردم همه مسئولان باید سر از پا نشناسند و لحظه لحظه ما باید در این راستا باشد.

وی تأکید کرد: باید فضای جامعه را به ابتدای انقلاب برگردانیم، یعنی برای خدمت به مردم رقابت ایجاد شود،همان وقت هم عده قلیلی بودند که دنبال مال دنیا و منافع خود بودند..!

نماینده مردم شهرستان‌های دماوند و فیروزکوه در مجلس در ادامه اظهار داشت: مشکل کمربندی منطقه گیلاوند باید برطرف شود، چراکه مردم گرفتار هستند و این پروژه جزو برنامه‌های فوری ماست و با جدیت آن را دنبال می‌کنیم.

رسولی‌نژاد ادامه داد: کمربندی شمالی دماوند مورد نظر ما نیست، چراکه صدها میلیارد تومان پول در آنجا خرج می‌شود و این منطقه اختلاف سطح و دما دارد و در آنجا امکان بهره‌برداری عمومی نیست، شایعه شده که این کمربندی برای شهرکی خاص ساخته می‌شود و ما باید دنبال منافع عمومی باشیم.

وی خاطرنشان کرد: اجازه نمی‌دهیم که صدها میلیاردی مملکت برای برخی افراد مرفه بی‌درد هزینه شود و باید این کمربندی متوقف شود.

نماینده مردم شهرستان‌های دماوند و فیروزکوه در مجلس شورای اسلامی با اشاره به جدیت خود در مقابله با وزرا اظهار داشت : برای هر وزیری که به این نتیجه برسیم، نمی‌خواهد کار و به مردم خدمت کند، استیضاح و برکنارش می‌کنیم،برای خدمت به مردم با هیچ‌کسی تعارف نداریم.

رسولی‌نژاد با بیان اینکه در چهار سال آینده کارهای زیادی داریم وبرای تحقق این امر، نیاز به همراهی و همکاری داریم، گفت: امروز نشستی با تعاونی زنبوداران که ۴۰۰ عضو دارد، داشتیم و خبری شنیدیم که بعضی استان‌ها و شهرستان‌های همجوار کارهای ناشایستی انجام می‌دهند.

وی با طرح این سؤال که چرا باید دشت لار تنها مختص به یک عده‌ای خاص باشد، تصریح کرد: در این زمینه، درخواست آیت‌الله رئیسی را برای برخورد با اخلالگران خواهیم گرفت و هفته آینده نشستی را با رئیس سازمان جنگل‌ها برای رفع مشکلات زنبورداران خواهیم گذاشت.

ایشان در ادامه با تهدید به کفن پوشی اظهار داشتند: روش‌های ما برای انجام و رفع مشکلات منطقه، قانونی است، اما اگر بخواهند با زور برخورد کنند، کسانی نیستیم که زیر بار زور بر‌ویم، در دفاع از حقوق مردم دماوند تا پای جان می‌ایستاده‌ایم، اگر ببینیم که به ابزارهای قانونی گوش نمی‌دهند، کفن می‌پوشیم و جلوی ریاست جمهوری از حقوق مردم دماوند دفاع می‌کنیم.

رسولی‌نژاد در ادامه با اشاره به تخریب و زمین‌خواری‌ های گسترده در منطقه افزود: در خصوص ساخت و سازهای منطقه منتظر اقدام عملی رئیس قوه قضاییه هستیم، ما با زمین‌خواری مخالفیم و دو هزار و 500 هکتار زمین‌خواری در دماوند وجود دارد،در منطقه ولیران یک دانشگاه دولتی به بهانه پردیس دانشگاه‌، ده‌ها هکتار زمین گرفته و دور آن را دیوار کشیده است.

وی خاطرنشان کرد: در منطقه وادان یک فرهنگی بازنشسته ۴۵ متر می‌سازد و سپس تخریب می‌شود، اگر جلوی تخریب‌های گسترده در منطقه گرفته نشود، از مقام معظم رهبری می‌خواهیم که ورود پیدا کنند.

این نماینده مردم در مجلس یازدهم با اشاره به اینکه چرا با دانه درشت‌ها برخوردی صورت نمی‌گیرد، تأکید کرد: در این شرایط حال مردم را درک کنیم، مردم از وضع موجود گرانی و تورم ناراضی هستند.

رسولی‌‌نژاد در خصوص طرح‌ها و پروژه‌های منطقه افزود: باید برای پروژه جمع‌آوری فاضلاب و احداث تصفیه‌خانه فاضلاب اعتبارات ملی اختصاص پیدا کند که رئیس سازمان برنامه و بودجه با آن موافقت کرد.

وی گفت: در محور آبسرد به کیلان حوادث زیادی رخ می‌دهد که درخواست کردیم تا چهاربانده شود، اقدامی که امروز در محور دماوند - کیلان (جاده صالح‌آباد) انجام می‌شود، خفیف و مُسکن است، باید کار اساسی در این محور انجام شود، در محور دلیچایی به هویر، مردم اذیت زیادی شدند که با وزیر راه و رئیس سازمان برنامه و بودجه به توافق رسیدیم که کار اساسی در آنجا انجام شود

نماینده مردم شهرستان‌های دماوند و فیروزکوه در مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: امسال وضعیت بودجه عمرانی خوب نیست و دنبال منابع درآمد هستیم، چند راه‌حل داریم که امیدواریم در مجلس تصویب و منابع درآمدی جدیدی را ایجاد کنیم، چراکه در سال گذشته، تنها ۱۳ درصد اعتبارات عمرانی تخصیص پیدا کرد.


انعکاس خواست مردم محلی در قالب شعار در جریان انتخابات امری معمول و مرسوم است ولی تکرار این شعارها بعد از انتخاب شدن امری بدیع و غیر معمول بوده و با توجه به عملی و اجرائی نبود برخی از این شعارها تکرار آنها نوعی بی تدبیری سیاسی تلقی می گردد.

بدین ترتیب ظاهراً جناب آقای رسول نژاد با کوله باری پر از شعارهای رنگارنگ و بعضاً غیر عملی و حتی غیر قانونی که دخالت در وظایف سایر قوا و خارج از حیطه وظایف نمایندگی مجلس است وارد گود خدمت شده است و باید دید که ایشان تا چه در حد در اجرای این شعارهای رنگارنگ موفق خواهند بود.