فیروزکوه تابعه آبسرد شد...!

امتیاز کاربران

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 
فیروزکوه تابعه آبسرد شد...!

برخی از کانال های خبری شهرستان فیروزکوه به نقل از پایگاه خبری شورا نیوز خبر از تنزل درجه بانک تجارت شعبه فیروزکوه و تبدیل آن به عنوان زیر مجموعه بانک تجارت شهر آبسرد دماوند دادند.

بر همین اساس مسعود حسینی نوشت :

از مدت های گذشته در اقدام گاز انبوری و آن هم در عرض یک روز با خبر شدیم که شعبه بانک تجارت شهرستان فیروزکوه ( تاکید بر نام شهرستان بودن )به زیر مجموعه شهر آبسرد ( این شهر از نظر تقسیمات استانی  2 لول از شهرستان فیروزکوه پایین تر بوده و خود زیر مجموعه شهرستان دماوند است)رفت و تمامی سیاست گذاری های اصلی برای این شعبه توسط شعبه آبسرد صورت می گرفت .

یکی از پرسنل بانک تجارت شهرستان در تماس با نگارنده ضمن تایید خبر تعدیل درجه این شعبه با ابراز ناخرسندی فراوان گفت:این شعبه  از لحاظ تراکنش دارای تراکنش مناسبی در سطح استان بود و چون در مسیر محور مواصلاتی سه استان و در مسیری مناسبی قرار داشت نقش مناسبی ایفا می نموده است  که خبر به زیر مجموعه آبسرد رفتن آن در عرض کمتر از 24 ساعت به ما واصل شد .

نگارنده نیز در آن روز به محض حادث شدن بر خبر فوق با مشهدی عباسی نماینده وقت که درگیر  امورات تبلیغات مجلس یازدهم بود تماس گرفت که متاسفانه وی در این زمینه پاسخگو نبود . حال بعد از 1 سال از انتشار خبر تعدیل درجه سازمانی شعبه شهرستان فیروزکوه  امروز در کمال ناباوری مطلع شدیم که بانک تجارت فیروزکوه کاملا تعطیل و نیروهای آن در بین سایر شعبات توزیع  و مراجعه کنندگان با دستگاه خودپرداز آن با پیام  « خارج از سرویس » مواجه می شوند.

 شنیده هایی نیز به گوش می رسد که ساختمان آن نیز در آستانه فروش قرار گرفته است  که این موضوع در حد شنیده بوده و نه تایید و نه رد می شود.

این در حالی است که قریب به اتفاق صاحبین صنایع و نهادهای خصوصی و دولتی  از این شعبه برای پرداخت حقوق پرسنل خویش استفاده  کرده  و این مهم نیز سبب افزایش سطح تراکنشات این شعبه می شده است

نگارنده در تماس تلفنی با نورالله طاهری فرماندار شهرستان مطلع شد که بالاترین مقام اجرایی شهرستان از این موضوع اطلاع نداشته و به خبرنگار جام جم اظهار بی اطلاعی کرد .

همچنین علی اکبر کریمی معاون سیاسی انتظامی فرماندار در طی تماس تلفنی نگارنده از این موضوع اعلام بی اطلاعی نموده و وعده پیگیری این موضوع را در اسراع وقت داد.

 قبل از  بانک تجارت،بانک ملت شهرستان نیز از حالت شعبه به باجه و بانک سپه بلوار مستعضفان نیز به دلایل نامعلومی تعطیل شد که مسعود تاج الدین رئیس بانک سپه شعبه خیابان پاسداران در تماس تلفنی با نگارنده از شفاف سازی موضوع در آینده خبر داد.

در ادامه مسعود حسینی نوشت:

حال وضعیت شهرستان ما به حدی رسیده است که در طی چندین سال اخیر هیچ گونه پیشرفتی را که در خود ندیده  مدام راه اضمحلال و سراشیبی را به خود می بینید .شهرستانی که عده ای  افتتاح شهرداری آن را همزمان با شهرداری تبریز پنداشته و نیز نام وسیع ترین شهرستان استان تهران را به خود به یدک می کشد امروزه با چنان افولی مواجه شده است که  شهر آبسرد  صنعت بانکداری آن را تحت الشعاع خویش قرار داده  است .

 راکد شدن فعالیت عمرانی دهکده سیب و مجهول الحال بودن فعالیت آتی آن ،خاموش شدن چراغ های مجتمع تفریحی گردشگری شب های شیراز ،تبدیل شدن اثر تاریخی پناهگاه رضا خانی به پارکینگ ماشین های راهداری  و .... همگی علائمی واضح و مبرهن از سو ء مدیریت  است .اما خوشحالیم که در طول این چندین سال یک چیز از ما گرفته نشده ،آنهم جلسات معین و مقرری که برای پیشرفت شهرستان برگزار می شود ؟؟!!

منبع : شورانیوز

  • لازم به توضیح است با بررسی های بعمل آمده از سوی این پایگاه خبری مشخص گردید که هم اکنون شعبه بانک تجارت شهرستان فیروزکوه به باجه تنزل درجه یافته و امور اساسی آن شعبه بوسیله شعبه گیلاوند صورت می گیرد.
  • پایگاه خبری و تحلیلی آبسرد آنلاین صرفاً منعکس کننده نظریات نویسندگان بوده و در موارد نقل قول هیچ مسئولیتی را نفیاً یا اثباتاً عهده نمی باشد.