IMAGE بازار داغ خرید و فروش آراء در آبسرد
شنبه, 29 خرداد 1400
همزمان با برگزاری انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا... ادامه مطلب ...
IMAGE تجمع اعتراضی غرفه داران میدان میوه و تربار در شهرداری آبسرد
چهارشنبه, 26 خرداد 1400
چندی قبل ما در این رسانه مطلبی در رابطه با موضوع لزوم... ادامه مطلب ...
IMAGE شکاف عمیق عرضه و تقاضای امکانات در شهر آبسرد دماوند/محرومیت از جنس دیگر
شنبه, 22 خرداد 1400
چند وقت پیش که برای خرید به یکی از فروشگاه های زنجیره... ادامه مطلب ...
IMAGE آبسرد متخصص متعهد می خواهد
شنبه, 22 خرداد 1400
نگاهی به لیست 20 نفره نامزدهای انتخابات شوراهای اسلامی... ادامه مطلب ...
IMAGE تشریح دستورالعمل تبلیغات انتخابات ششمین دوره شوراها در شهرستان دماوند
جمعه, 21 خرداد 1400
حلیم‌زمهریر، معاون سیاسی و انتظامی و رئیس ستاد... ادامه مطلب ...
IMAGE شعبه حل اختلاف شماره ۹ شهر آبسرد به اتوماسیون اداری دادگستری شهرستان دماوند متصل شد
جمعه, 21 خرداد 1400
با پیگیری‌ رئیس دادگستری شهرستان دماوند و همکاری... ادامه مطلب ...
IMAGE کاهش جزئی دمای هوا در هفته جاری/هفته آینده گرما غوغا می کند
دوشنبه, 17 خرداد 1400
بعد از گذشتن یک پنجشنبه و جمعه نسبتاً داغ بتدریج از صبح... ادامه مطلب ...
IMAGE وعده ممنوع
دوشنبه, 17 خرداد 1400
دوباره وقت انتخابات شد و دوباره فصل وعده های پوچ و این... ادامه مطلب ...
IMAGE تکلیف شهرداری در ساماندهی نخاله های ساختمانی
سه شنبه, 11 خرداد 1400
یکی از همشهریان عزیز ما در پیامی خصوصی نسبت به وضعیت... ادامه مطلب ...
IMAGE تابستان زودتر از موعد آمد/خیمه سنگین گرما بر فلات ایران
سه شنبه, 11 خرداد 1400
همانطور که پیش بینی شده بود تابستان امسال خیلی زودتر... ادامه مطلب ...
IMAGE مهرداد صفایی به عنوان رئیس جدید اداره ثبت اسناد و املاک دماوند معرفی شد
دوشنبه, 10 خرداد 1400
مراسم تودیع و معارفه رئیس اداره ثبت اسناد و املاک... ادامه مطلب ...
IMAGE تبدیل قولنامه مسکن به سند رسمی
دوشنبه, 10 خرداد 1400
در طرح ارتقای اسناد رسمی که در مجلس مطرح است،... ادامه مطلب ...

بازار داغ خرید و فروش آراء در آبسرد

بازار داغ خرید و فروش آراء در آبسرد

همزمان با برگزاری انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا و ریاست جمهوری در روز جمعه 28 خرداد 1400 و در ساعات پایانی رای گیری بازدیدهای میدانی خبرنگار این رسانه متاسفانه حکایت از تلاش برخی از افراد در زمینه خرید و فروش آراء و حضور چهره های غریبه و غیر بومی در پای صندوق های رای داشت.

البته این موضوع صرفاً ادعای این رسانه نیست و حتی جناب آقای بختیاری، قاضی ویژه انتخابات شهرستان دماوند نیز به این موضوع اذعان داشته و اعلام کردند:با توجه به گزارش‌هایی که در خصوص بحث خرید و فروش آرا در حوزه دادستانی شهرستان دماوند اعلام شد، با اشراف اطلاعاتی که از طریق مأموران اطلاعاتی مأموران ایجاد شد، تعداد ١٧ نفر از افرادی که در امر خرید و فروش آرا مداخله داشتند، بازداشت شدند.

ادامه مطلب...

تجمع اعتراضی غرفه داران میدان میوه و تربار در شهرداری آبسرد

تجمع اعتراضی غرفه داران میدان میوه و تربار در شهرداری  آبسرد

چندی قبل ما در این رسانه مطلبی در رابطه با موضوع لزوم سرمایه گذاری شهرداری آبسرد در پروژه میدان میوه تره بار شهر آبسرد تحت عنوان «میدان میوه و تره بار آبسرد/فرصت سوزی شهرداری در سایه اتکاء به درآمدهای ناپایدار» را تقدیم حضور مخاطبین گرامی کردیم ولی ظاهراً شهرداری آبسرد نه تنها هیچ اقدامی جهت سرمایه گذاری بلند مدت در این حوزه انجام نداده بلکه حتی همان اندک خدمات سال گذشته نیز از غرفه داران این مجموعه دریغ شده است و فقط به رقم اجاره ها افزوده شده است.

ادامه مطلب...

شکاف عمیق عرضه و تقاضای امکانات در شهر آبسرد دماوند/محرومیت از جنس دیگر

شکاف عمیق عرضه و تقاضای امکانات در شهر آبسرد دماوند/محرومیت از جنس دیگر

چند وقت پیش که برای خرید به یکی از فروشگاه های زنجیره ای در تهران رفته بودم مشاهده کردم که برخلاف شعبه همان فروشگاه در آبسرد در شعبه تهران اقلام تنظیم بازاری نظیر شکر و روغن مایع و جامد به وفور در قفسه ها چیده شده و ظاهراً خریداری برای آنها نیست و این در حالی بود که برای تهیه همین اقلام در شعبه همان فروشگاه در آبسرد مردم بعضاً مجبور به ایستادن در صف هستند و شهر از نبود این اقلام به شدت رنج می برد.

ادامه مطلب...

آبسرد متخصص متعهد می خواهد

آبسرد متخصص متعهد می خواهد

نگاهی به لیست 20 نفره نامزدهای انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا در شهر آبسرد نشان دهنده این حقیقت تلخ است که باز هم مثل سنوات گذشته جای افراد متخصص و اهل فن در شورای شهر آبسرد خالی بوده و به استثناء چند نفر از این نامزدها بسیاری دیگر متاسفانه فاقد صلاحیت علمی و اجرائی لازم بوده و صرفاً بر مبنای مناسبات فامیلی و طایفه ای و محلی پا به عرصه انتخابات گذاشته اند.

ادامه مطلب...

تشریح دستورالعمل تبلیغات انتخابات ششمین دوره شوراها در شهرستان دماوند

تشریح دستورالعمل تبلیغات انتخابات ششمین دوره شوراها در شهرستان دماوند

حلیم‌زمهریر، معاون سیاسی و انتظامی و رئیس ستاد انتخابات شهرستان دماوند با اعلام شروع مهلت قانونی تبلیغات انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا اعلام داشت:مهلت قانونی تبلیغات انتخابات شوراهای اسلامی از ساعت ۲۴ چهارشنبه مورخ 19 خردادماه به مدت یک هفته آغاز و ساعت ۷ صبح روز پنج شنبه مورخ ۲۷ خردادماه خاتمه پیدا می‌کند.

ایشان افزود:کلیه نامزدهای شوراهای اسلامی و ستادهای انتخاباتی آنها ملزم هستند تا موارد ذکر شده در دستورالعمل تبلیغات انتخابات را رعایت کنند.
معاون سیاسی و انتظامی و رئیس ستاد انتخابات شهرستان دماوند  در این زمینه توضیح داد:بر اساس موارد ذکر شده در این دستورالعمل، نامزدهای شوراهاي اسلامی شهرها می‌توانند در هر منطقه شهرداری یک ستاد تبلیغات انتخابات جهت ساماندهی فعالیت‌های تبلیغاتی خود و طرفدارانشان دایر کنند و نامزدهای انتخابات شوراهای روستایی نیز صرفاً یک ستاد تبلیغاتی خواهند داشت.

ادامه مطلب...

شعبه حل اختلاف شماره ۹ شهر آبسرد به اتوماسیون اداری دادگستری شهرستان دماوند متصل شد

شعبه حل اختلاف شماره ۹ شهر آبسرد به اتوماسیون اداری دادگستری شهرستان دماوند متصل شد

با پیگیری‌ رئیس دادگستری شهرستان دماوند و همکاری شهرداری و شورای اسلامی شهر آبسرد، شعبه شماره ۹ شورای حل اختلاف شهر آبسرد به اتوماسیون اداری دادگستری شهرستان دماوند متصل گردید و مراحل اداری شامل ابلاغ اوراق قضائی و وقت های دادرسی و رای های صادره از طریق سامانه یکپارچه قضائی به سهولت انجام خواهد شد.

ادامه مطلب...

کاهش جزئی دمای هوا در هفته جاری/هفته آینده گرما غوغا می کند

کاهش جزئی دمای هوا در هفته جاری/هفته آینده گرما غوغا می کند

بعد از گذشتن یک پنجشنبه و جمعه نسبتاً داغ بتدریج از صبح شنبه شاهد کاهش 2 تا 4 درجه ای دمای هوا در شهر آبسرد بودیم و پیش بینی می شود دمای هوا طی روزهای آتی نیز حداقل در دمای بامدادی خنک و مطبوع باقی مانده و بیشینه دمای منطقه طی روزهای دوشنبه تا چهارشنبه از 28 درجه سانتیگراد فراتر نرود ولی این خنکای صیحگاهی چندان ماندگار نیست و پیش بینی می گردد از اوائل هفته آینده روند افزایشی دمای هوا با قدرت هر چه تمام در منطقه ما شروع شده و رکوردهای جدیدی در دمای بیشینه و ظهرگاهی را ما برای این موقع از سال در شهر آبسرد دماوند ثبت نمائیم و یک گام دیگر به سوی گرمسیری شدن این شهر برداریم.

ادامه مطلب...

وعده ممنوع

وعده ممنوع

دوباره وقت انتخابات شد و دوباره فصل وعده های پوچ و این بار هم متاسفانه با آغاز رقابت های انتخاباتی دوباره بازار شعارها و وعده های پوچ و توخالی گرم شده است و کاندیداها چه در انتخابات ریاست جمهوری و چه شوراهای اسلامی شهر و روستا با کیسه های پر از وعده های پوچ و بعضاً محال به سراغ رای دهندگان آمده و قصد فریب ایشان را دارند.

ادامه مطلب...

تکلیف شهرداری در ساماندهی نخاله های ساختمانی

تکلیف شهرداری در ساماندهی نخاله های ساختمانی

یکی از همشهریان عزیز ما در پیامی خصوصی نسبت به وضعیت نخاله های ساختمانی انباشته شده در محدوده خیابان های فرهنگ و ایران و سرچشمه گلایه نموده و خواستار جمع آوری و ساماندهی این نخاله ها توسط شهرداری شدند.
ضمن تشکر از این دوست عزیز باید عنوان داشت که متاسفانه شاهد هستیم که شهرداری آبسرد علیرغم دریافت حق سرانه های گزاف از املاک خارج از محدوده قانونی شهر (املاک واقع در حریم) هیچ خدماتی به این نواحی نداده و از سوی دیگر بسیاری از کامیون های حمل نخاله و پیمانکاران نیز نسبت به تخلیه نخاله های ساختمانی در اطراف جاده ها و کوچه های فرعی اقدام می نمایند.

ادامه مطلب...

تابستان زودتر از موعد آمد/خیمه سنگین گرما بر فلات ایران

تابستان زودتر از موعد آمد/خیمه سنگین گرما بر فلات ایران

همانطور که پیش بینی شده بود تابستان امسال خیلی زودتر از موعد مقرر به سرزمین ایران آمد و هنوز بهار تمام نشده وارد داغترین روزهای تابستان شدیم.
این گرمای غیر طبیعی و زودرس در کنار کم آبی شدید در بخش های گسترده ای از فلات ایران خبر از تابستانی بحرانی برای کشور ما می دهد و شروع این بحران نیز دقیقاً از اواخر همین هفته و مشخصاً از روز پنجشنبه کلید خواهد خورد.

ادامه مطلب...

مهرداد صفایی به عنوان رئیس جدید اداره ثبت اسناد و املاک دماوند معرفی شد

مهرداد صفایی به عنوان رئیس جدید اداره ثبت اسناد و املاک دماوند معرفی شد

مراسم تودیع و معارفه رئیس اداره ثبت اسناد و املاک شهرستان دماوند با حضور موسوی‌زاده معاون مدیر کل اداره ثبت اسناد و املاک استان تهران، عبدی معاونت امور املاک و کاداستر استان تهران و جمعی از مسئولان شهرستان دماوند برگزار شد.

بر این اساس طی از سوی حکمی مدیر کل اداره ثبت اسناد و املاک استان تهران سید مهرداد صفایی به عنوان رئیس جدید اداره ثبت اسناد و املاک شهرستان دماوند منصوب و معرفی شد.

ادامه مطلب...